VäikeVäänik x5

pereblogi
Featured Image

Väänikute investeerimise päevaraamat

Minagi vaatan investeerimist täna palju laiemal skaalal, kui seda on väärtpaberid ja ühisrahastused. Paljud lihtsalt arvavad, et nende kahe asjaga piirdubki investeerimine.

Tänasel ajal investeerin ma mitmete eeskujude eeskujul (William Koval ja Papa Piltsberg) oma vabanenud aega unustamatute mälestuste loomisele ning looduses/kodus toimetamiste teadmiste edasiandmisesse. 

Nagu ütleb Papa Piltsberg ” Need teadmised on meil täna kõik ühe kliki kaugusel youtubes ja googlis olemas ehk siis meie kollektiivteadvuses, aga kui pole elektrit, siis pole ka enam ligipääsu sellele andmebaasile. Kui olukord ootamatult kehvaks kisub (ja me teame nüüd, et see võib juhtuda täiesti ootamatult ja imekiiresti), tasub teadmistesse ja looduses ellujäämisesse investeeritud aeg kuhjaga ära.

See hoiab eelmale hirmu segaste aegade eest ja saadab igasuguse paanika külastuse mõnuga pikalt. “

Kes senti ei loe, see euri ei kogu!

Vahel võib lisaraha teenimise võimalus sul nina all lihtsalt vedeleda. Proovi korra kastist välja suumida ja vaadata ehk on Sinul täna mingeid kulusid, millega saaks hoopis raha teenida. 

Mina Väänikutega, leidsin papa Piltsbergi mõtetega ühiseid jooni ja sestap saab alguse ka see lehekülg, kuhu siis märgime tänasest päevast alates 25.04.2020 oma suuremad ja väiksemad meile kõige olulisema ressursi kasutuse, investeerimise või hoopis säästmise lood. Ood meie ühisele ajale!