Mida me teeme?

Meist on saanud reisiblogi. Täpsemalt öeldes Eesti siseturismi blogi. Kuid tegelikult on Eesti arvestades oma väiksust väga mitmekülgne ja täis avastamisväärseid kohtasid.

…..Vahva, et meiega kaasas käite igal pool ja kaasa elate 😉

Ja see pole veel kõik….😀

” Maailma üks põnevamaid külgi on võimalus spontaansust kasutades luua hetki, mil avanevad väravad väga ilusate ja vägevate elamuste juurde.”

Hetkede korraldamine

Kui Sinu laps soovib vaheldust tüüpilisele mängutoa sünnipäevale, siis juhendamise- mürgeldamise sünnipäev on suurepäraseks alternatiiviks!

Sünnipäevad toimuvad üldjuhul õues ja igal aastaajal Tartumaal Saadjärve ääres +- 15 km ja selle lähiümbruses nõnda saavad lapsed mõnusalt värskes õhus ennast välja elada.

Oleme käinud päris mitmetel mängutubade sünnipäevadel ja neid ise ka korraldanud😉

Need üldiselt näevad välja nagu lasteaia või algklassi päeva pikendus, selle vahega, et pole õpetajat kes seda möllu kuidagi kordineeriks. Lapsel oli küll tore, kuid selliseid erilisi meeldejäävaid mälestusi väga ei teki, eriti kui samas mängutoas juba viiendat korda ollakse ning mängutuba on tuttavam, kui enda mängunurk.

Juhendatud mürgeldust ja möllu täis väljamõeldud tegevused looduses, paneb lapse fantaasia suurtel tuuridel tööle.

Lapsevanemale on boonuseks see, et laps hakkab rohkem looduse ja liikumise vastu huvi tundma. Võib täheldada korrakski ekraani kasutamise vajaduse kahanemist. Värskes õhus liikumine tugevdab igal juhul kasvavat organismi ning võib üsna kindel olla, et peale mürgelduspäeva kukub su väike tegelane ise voodisse.

Mürgeldamis sünnipäevad toimuvad seal, kus – kus iganes värskes õhus. Koduhoovis, metsas, pargis või isegi äärelinna tänavate vahel.

Igal juhul saab mõlemal juhul mürgeldada nii, et maa must!

Mets või koduhoov saab hoopis teise tähenduse. Varem märkamatuks jäänud puuoksast võib saada kiik, ronimispuu, või maagiline uks salamaailma.


ünnipäeva kestvus on 2 h. Sobilik vanusele 4-14 aastat. Hind nädala sees 150 ja nädalavahetuse päevadel 180 eurot. Hind võib muutuda olenevalt laste arvust või asukohast.

NB! Tagamaks parimat elamust on ettevalmistus aeg minimaalselt 2 nädalat.

Küsi pakkumist!😉

Aaretejaht koos mürgeldamisega

Aardejahiga sünnipäeval õpivad lapsed läbi seikluste ja mängude erinevaid teadmisi loodusest. Iga järgmine vihje juhatab järgmisesse punkti kus ootab ees uus ülessanne seda nii ajule kui käe ja jala musklile. Õhk on täis särisevat ärevust ja iga järgmine punkt kruvib põnevust. Õpime koos pöörama tähelepanu looduse märkidele, ilmakaari ja erinevaid kohalikke floora ja fauna liike tundma.

Peale sellist sünnipäeva võid täheldada lapse soovi rohkem looduses aega veeta ja ekraaniaja vähenemist. Nagu lihtsalt mürgeldamise sünnipäeva puhul, siis on ka aardejahiga sünnipäeva pikemajalisem mõju lapse julgem soov loodust avastada.

Sünnipäeva kestvus on 2 h. Sobilik vanusele 5-15 aastat. Kuna aardejahi sünnipäev vajab pikemat ettevalmistust on hind kallim, kui tavalisel mürgeldussünnipäeval. Hind nädala sees 240 ja nädalavahetuse päevadel 260 eurot. Hind võib muutuda olenevalt laste arvust või asukohast.

Küsi pakkumist!😉

Pikniku -, kellaviie tee paketi hinna sees on kogu inventari rent (sh lauanõud 12-le ja kõik vajaminevad dekoratsioonid), ülespanek ja mahavõtmine ning transport 20 km ulatuses. Pakkumine sisaldab dekoreeritud ala lauakatte ja istumispatjadega. Iga detail on hoolikalt valitud, nii et kogu sündmus moodustaks stiilse terviku. NB! Me ei kasuta oma piknikupaketis ühekordseid linu ega plastiknõusid. Piknikuala saab kasutada kuni 8 tundi, kokkuleppel ka kauem. Kuna piknikupaketis olev telk on tuule- ja vihmakindel, on see toimiv lahendus iga ilmaga.

Toitlustus

Erinevatel aastaaegadel lähevad peale erinevad söögid ja joogid ning isegi toidu kogused võivad erineda. Laste kõhu hingeelu on meil kenasti teada. Konsulteeri kindlasti ja küsi pakkumine. Toitlustust pakuvad mitmed kohalikud toidukohad.

Dekoreerimine ja stilistika

Kui sünnipäev saab aset leidma hoovis või on plaan metsas pikniku plats eriti vingeks dekoreerida, tasub uurida meilt ka neid võimalusi.

Dekoreerime sünnipäeva toimumiskoha algusest lõpuni ja pärast viime kenasti ka kõik asjad minema. Nõnda ei koorma sünnipäeva pidamine loodust kasutatud ühekordsete nõude ja tarbetuks muutunud dekoratsioonide näol.

Sünnipäevadel võivad osaleda ka lapsevanemad, sest eesmärk on eelkõige kinkida lastele õnnelik lapsepõlv, julgustada neid ise rohkem avastama ja salvestada hunnikuga vahvaid mälupilte, mida koos hilisemas elus meenutada. Seda ei saavuta kinkides materiaalseid asju, mis annavad lühiajalise õnnetunde, vaid nende tulemusteni jõutakse lastega ühiselt vahvaid tegemisi tehes.

Läbi ühiselt veedetud kvaliteetaja on vanemad eeskujuks oma lastele, kes omakorda tulevikus oskavad väärtustada enda lastega koos kasvamist. Nõnda sünnib ühtehoidvam ja õnnelikum ühiskond.

Fotograaf

On võimalik tellida teie üritust jäädvustama fotograaf.

Tugisõbra programm

Sügisel pakume võimalust osaleda tugisõbra programmis.

Koer Bruno raamatutegelase tuuri tellimine.

Kuidas saab koer raamatu sisse? Kuidas valmib raamat ja kes on Bruno? On esimesed küsimused, mis saavad tuuri algusminutite jooksul vastused.

Küsi pakkumist! 😉

Ja seegi pole veel kõik…

Andmesisestusteenust saab siit kokkuleppel ka 😉