Täna oli esimene päev, kus suured läksid veel kooli ja teistega oleks saanud veel põõnata, aga olles harjumuse ori, olid meil kõigil , kell 7.00 silmad lahti. Kes rohkem või vähem unisem, kuid väike põnn kohe valmis ja naerul näoga päevale vastu astuma.

Täna veetsime poolpäeva Palalinnas sulistades. Alguses, katsusid nad varvastega vett, varsti sulistasid kambakesi vees, nagu pardipojad. Palalinna on toodud uued kiigud, ja nii mõnus rahulik oli kiikuda, üks silm lastel, teine taevas, järvel ja pisikesel põnnil.

Käisime Lähte kohvikus söömas. Hinnad on taskukohased, toit on taldrikul parasjagu, toit on maitsev. Teenindus sõbralik ja väga meeldiv. On ilmunud beebi söögitooli võimalus, väga hea, meie põnn igatahes kiitis selle heaks. Pakuti lisataldrikut ja toodi ka pisike kahvel, et oleks mugavam beebile enda kõrvalt süüa pakkuda.

4 lastepraadi, igaleühele mahl, + kanasnitsel ja piim, kokku 18, 10 eurot.

Ilusate ilmadega on eriti äge, et lastel on tegevust palju, ja uni tuleb ka eriti magus. Jõudsin käia ujumas ja korrata eilset koduse spa protseduuri. No nii mõnus ikka 🙂

Tuba on nohinat täis 😃

Autor

Kirjuta kommentaar