Tegelikult, ma ei osanud paremat pealkirja välja mõelda, sest mulle juba kord meeldib kujundlikult kirjutada, mõelda. Ma pole enam selline natuur, kes oma nördimuse või kergelt pettumuse selle emotsiooni tekitajale välja pahvataks. Aga tänu, sellele “murdumisele” taipasin, et kui kujundlikult kirjutada, siis pika taibuga natuurid, ei saa aru, et neist võiks käia jutt.

Mulle meeldib olla kiiksuga inimestega ühel lainel. Koostöö sujub ja mõlemad osapooled on rahul. Mis saab siis, kui koostöö enam rõõmu ei paku või pool B, näiteks hakkab teise poole ideid pakkuma teistele. Kujutage ette koostööd näiteks kliendi ja fotograafi vahel. Klient töötab välja idee. Fotograaf panustab, ka. Kuid kliendi algne idee, saab alguse sellest, et oleks midagi teistmoodi ja teisel perel näiteks, ei oleks samu riideid, stilistikat jne. Kuid kui sessiooni pole saanud ellu viia, sest kehv ilm on olnud ja seetõttu siis edasi lükatud, see asi. Ja fotograaf pakub sedasama stilistikat teistelegi ja väga palju soodsamalt kui algne tellija seda saab. Klient on välja pakkunud, et saab ka sõita, kuhu vaja või otsib pere, kes oleks keegi, kes omade seast, et siis poleks lugu, kui keegi veel samas stiilis nt kvaliteetaega veedaks kogu perega. Aga see on nagu suhtega, kui algselt oma pidepunkte paika ei panda, ollakse hiljem lõhkise küna ees, et kuidas jääda viisakaks. Klient ei peagi midagi ütlema. Võib olla on asi lainepikkustes, mis muutub. Kui muutub, tuleb läbida kadalipp, et leida järgmine äge kiiksuga persoon, kellega samal lainepikkusel ägedaid ideid välja mõelda ja teostada.

Kus on suvi? Kus on meeletud kuumad suveööd? Päike ja vahvlijäätised, lühikesed seelikud jne. Võiks aiamaal ehitada lastele puidust onni, võib olla grilli nurga. Võib olla hoopis aga ostaks lotopileti, võidaks suure summa raha ja sõidaks sinna, kus kogu aeg soe, huvitav kultuur ja vaatamisväärsused. Sinine meri, päike, ookeani taga 😀

Igastahes, täna on taas juba parem. Pean meeles, et pole vaja kõike kontrollida ja tuleb võtta aega ka endale. Senimaani on täitsa okei.