Osaühing Saaremaa Vesi on asutatud 1998. aastal ning esimesed pudelid Saaremaa Vett villiti aastal 2001. Saaremaa Vesi pärineb Saaremaalt Viidumäe Looduskaitseala põhjaveest.

Viidumäe Looduskaitseala on laialdaselt tuntud oma puutumatu looduse ja haruldase taimeliigistiku poolest, mis tagab parima keskkonna looduslikult puhta joogivee saamiseks. Samuti tagavad vee puhtuse kõrgtehnoloogilised filtersüsteemid ja järjepidev laboratoorne kontroll. Tänu Saaremaa Vee kõrgele kvaliteedile ja naturaalselt puhtale maitsele on ta võitnud paljude inimeste heakskiidu. Juues Saaremaa Vett on Teil võimalus osa saada Saaremaa puhtast loodusest. Saaremaa Vesi on täiesti looduslik joogivesi.

Mulle meeldib Saaremaa Vesi, hea, puhas ja kustutab ka janu kiirelt. Peale trenni või niisama kuuma ilmaga. Hea rüübata. Gaseerimata vesi sobib hästi ka bussisõidule kaasa.

Pilt on tehtud ühes ägedas fotostuudios Jalaka tänaval. Seal toimetab fotograaf Kadi Salu, kelle stuudios oleme perega naistepäeva fotoshuudil käinud. Seal on praegu mõnus kevadine nurk, kus saab teha endast, sõpradest või koos perega eriti vingeid kevade pilte. Kadi Salu võlub ka pisemad lapsed ja saab nad kergelt koostööd tegema panna. Vähemalt mu väiksed õed küll.

Pärast stilisti ja juuksuri juures käimist fotosessioonile – tore oli jäädvustada lõpptulemust piltidele! 😍 Kuni 07.04…

Posted by Kadi Salu Photography on Esmaspäev, 25. märts 2019

Täiega soovitan ja kohtume järgmises postituses 🧡

Autor

3 kommentaari

  1. Väga äge. Mulle meeldib ka Saaremaa vesi. Peale trenni, alati kohustuslikus korras 😀 mis trenni sa teed?

  2. Mulle meeldib see fotostuudio. See tumedal yaustal kevadnurk, sobib kevadise moestiiliga. Küll on äge, et ma siia sinu blogisse sattusin.

Kirjuta kommentaar