VäikeVäänik x5

pereblogi
Featured Image

– KOMA –

Meie kõigi blogi. Meil on ühine tee. Hindame perega ühiste hetkede ja traditsioonide loomist. Väärtustame aega, ning hetki, mis loovad emotsioone.

Väejuht

Koma tähistab meie pere kogemusi, mida kogeme, näeme ja tunneme. Teisisõnu kirjutame siin lehel, kõigest, mis meeldib, huvi pakub. Kus käime, mida teeme ja vahepeale mõni klõps, siit ja sealt. Maailm on eesmärk, kuhu kunagi jõuda, alati peab mõtlema suurelt ja piiridest välja. 

Kuid tuleb enne ära käia Nuustakul, kui sõita Pariisi.

Grete

Mina olen Grete. B Olen 12- aastat vana, parajalt krutskeid täis tüdruk. Oskan vajadusel nüüd enda eest seista, mul on palju huvisid, hobisid ja palju erinevaid arvamusi, mida avaldada.

Lisaks hobustele, joonistamisele, laulmisele, meeldib mulle ka seelikuid ja maikakleite disainida. Veel meelsasti kirjutada, ujuda, matkata ja koos oma õdede vendadega, midagi vahvat teha. Ja seepärast tuligi mõte, et kuna minu eeskujudeks on mitmed youtuberid, siis enne videote tegemist, proovin õppida paremini kirjutama ja ennast väljendama. Samuti huvitab mind fotograafia ja toidustilistika.

Kogemuste all mõtlen ma uusi maitseid, tooteid, sihtkohti, tutvumisväärsusi, inimesi, kultuuri jne. Ja miks mitte, neid kogemusi teistega läbi -KOMA- jagada.

* osaleme Henriga tugisõbra programmis, õpime ise olema toeks eakaaslastele, kes ei oska enda eest ise seista.

Mina, olen Karl, käin 6-ndas klassis, huvitun raamatutest, filmidest, ja ajakirjandusest, täpsemalt ajakirjaniku tööst. Olen, meist kõige vanem, 13-aastane. Kirjutan nii raamatutest, filmidest, oma koolitööst. Praegu tunnen huvi joonistamise ning võõrkeelte vastu.

Mina, olen Hanna, ja käin esimeses klassis. Mina ei õpi õe ja vennaga ühes koolis.
Mina olen Mia. Käin veel lasteaias. Mulle meeldib käeline tegevus ja kunst ning päris ponid.
Kontroll peab alati paigas olema.
– Raamatutegelane Bruno-
Heal lapsel mitu nime.
-Koduvalvur-