VäikeVäänik x5

pereblogi
Featured Image

– KOMA –

Mina olen Grete. Blogis enamasti Vääniku nime all. Olen 11- aastat noor, parajalt krutskeid täis tüdruk, kellel palju huvisid, hobisid ja palju erinevaid arvamusi, mida avaldada.

Lisaks hobustele, raamatutele, joonistamisele, laulmisele, meeldib mulle ka mood, kirjutada, ujuda, matkata ja koos oma õdede vendadega, midagi vahvat teha. Ja seepärast tuligi mõte, et kuna minu eeskujudeks on mitmed youtuberid, siis enne videote tegemist, proovin õppida paremini kirjutama ja ennast väljendama. Samuti huvitab mind fotograafia ja toidustilistika.

Kogemuste all mõtlen ma uusi maitseid, tooteid, sihtkohti, tutvumisväärsusi, inimesi, kultuuri jne. Ja miks mitte, neid kogemusi teistega läbi -KOMA- jagada.

Koma tähistab kogemusi maailmast, teisisõnu kirjutanme siin lehel, kõigest, mis mulle meeldib, huvi pakub. Kus käin, mida teen ja vahepeale mõni klõps, siit ja sealt. Maailm on eesmärk, kuhu kunagi jõuda, alati peab mõtlema suurelt ja piiridest välja. 

Praegu aga olen nii noor, et piirdun Eestimaa avastamisega, ja kogemustega, üht- teist ja kolmandat toodet või teenust tarbides ja kasutades. Pealegi, tuleb enne ära käia Nuustakul, kui sõita Pariisi.

Mina, olen Karl, käin 6-ndas klassis, huvitun raamatutest, filmidest, ja ajakirjandusest, täpsemalt ajakirjaniku tööst. Olen, meie kambast kõige vanem, 13-aastane. Komas kirjutan nii raamatutest, filmidest, oma koolitööst ja suhetest kaaslasetega.

Mina, olen Hanna, ja käin esimeses klassis. Aegajalt kirjutan Komas oma koolipäevast ja sõpradest ning tegemistest koos perega. Mulle meeldib käia koolis, mu lemmiktund on kunstiõpetus.