VäikeVäänik x5

pereblogi
Featured Image

KOMA

Meie kõigi blogi. Meil on ühine tee. Hindame perega ühiste hetkede ja traditsioonide loomist. Väärtustame aega, ning hetki, mis loovad emotsioone.

Väejuht

Koma tähistab meie pere kogemusi, mida kogeme, näeme ja tunneme. Teisisõnu kirjutame siin lehel, kõigest, mis meeldib, huvi pakub. Kus käime, mida teeme ja vahepeale mõni klõps, siit ja sealt. Maailm on eesmärk, kuhu kunagi jõuda, alati peab mõtlema suurelt ja piiridest välja. 

Kuid tuleb enne ära käia Nuustakul, kui sõita Pariisi.

Parajalt krutskeid täis tüdruk. Oskab vajadusel nüüd enda eest seista, tal on palju huvisid, hobisid ja palju erinevaid arvamusi, mida avaldada.

Lisaks hobustele, joonistamisele, laulmisele, meeldib talle ka seelikuid ja maikakleite disainida. Vahel kirjutada, ujuda, matkata ja koos oma õdede vendadega, midagi vahvat teha. Ja seepärast tuligi mõte, et kuna eeskujudeks on mitmed youtuberid, siis enne videote tegemist, proovib õppida paremini kirjutama ja ennast väljendama. Samuti huvitab fotograafia ja toidustilistika.

Kogemuste all mõtleme uusi maitseid, tooteid, sihtkohti, tutvumisväärsusi, inimesi, kultuuri jne. Ja miks mitte, neid kogemusi teistega läbi -KOMA- jagada.

* osalevad paraja krutskise vennaga tugisõbra programmis, õpivad ise ning on toeks eakaaslastele, kes ei oska enda eest ise seista.

Huvitub raamatutest, filmidest, ja ajakirjandusest, täpsemalt ajakirjaniku tööst. Kirjutab raamatutest, filmidest, oma koolitööst. Praegu tunneb huvi joonistamise ning võõrkeelte vastu.

Tema, on see keskmine 😉
Pesamuna piiga. Talle meeldib käeline tegevus ja kunst ning päris ponid.
Kontroll peab alati paigas olema.
– Raamatutegelane Bruno-
Heal lapsel mitu nime.
-Koduvalvur-