Üleeile kirjutasin, siis sellest, et mis wärk muga toimunud on. Püüan iga õhtu, üles tähendada, kuidas olen uuesti end rajale saada, ja endale rohkem aega pühendada. Ega neid sisseharjunud mustreid, kuhu olen takerdunud, on väga raske lahti haakida.

Aga tõepoolest. Ära muretse asjade, olukordade üle, mis sinust ei sõltu. Pinguta palju tahad, kuidas tahad – ei ole mõtet. Näide. Viisin auto remonti, teadsin, et saan õhtul tagasi. Sain beebiga, tänu heale sõbrale koju tagasi. Hommikusöök ja beebi läks tuttu. Jäin ka magama. Ärgates, sõime lõunat, mängisime ja pikutasime jälle. Siis aga hakkasin kiikama kella ja siis selgus, et täna ikka autot ei saa, et järgmisel päeval.

Ma ei hakanud muretsema, hingasin, muutsin mõttes oma plaanid ja palusin teiselt sõbralt abi. Isegi õhtusöök valmis täna lihtsalt, sest see kohutav väsimus, mu kätes, ja jalgades, tänu uinakule on taandunud.

Iga kord, kui mõtted, inimesed hakkasid muutuma negatiivseks. Näpistasin end mõttes õlast, et Stopp! Pole minu tassike teed.

Koolilastel läks hästi. Enne magamaminekut, oli korra tähelepanu juhtimist, aga tõepoolest, kui rahulikult rääkida, saavad kõik aru. Hingates rahulikult ja mitte püüelda täiuslikkust loob palju harmoonilisema õhustiku. Lihtsam, ka mõlgutada positiivseid mõtteid.

27.05 meie pisike põnn, sai 10 kuuseks. Vau, nii äge. Juba 💖🌷😀

Tegime koduse spa. Meil oli komplekt Joik tooteid. Kehakoolijad, kehakreem, vannisool piparmündiga. Kuum dush ja kehale mitmeid kreeme. Ohjah. Väga mõnus 😊 päris hygge, kohe. Hommikul on plaan lastele kaneelisaiakesi ja kakaod valmistada.

Nautige seda, mis teil on ja ärge tekitage tühjast tüli. Minge metsa ja visake end selili samblasse, kaevuge sõrmedega loodusesse, ja heitke pilk puulatvadesse. Valgustav sõnumit ei pea kaua ootama.

Autor

Kirjuta kommentaar